Skip to content

Budownictwo i architektura : Wyobraź sobie KC

2 lata ago

494 words

Wyobraź sobie żywy, połączony i zielony region Kansas City.
Podkreślając lokalne społeczności, Imagine KC omawia, w jaki sposób członkowie społeczności pracują razem, aby zapewnić bardziej zrównoważone i dynamiczne miejsce do życia, pracy i zabawy.
Odcinek 2: Efektywność energetyczna i ochrona, emitowany w styczniu i jest najnowszym z 12 części serii z telewizji publicznej Kansas City.
Dostrój 24 marca o 19:30 w odcinku trzecim: Miejsca wysokiej jakości i tętniące życiem centra.
Więcej informacji o Imagine KC po przerwie.
W początkowym programie Imagine KC, który został wyemitowany w 2009 roku, tysiące mieszkańców Kansas City dostroiło się i uczestniczyło w procesie, aby wyartykułować, co powinno pójść w planie dla przyszłości naszego regionu.
Program zaangażował i wykształcił mieszkańców obszaru o dostępnych opcjach i możliwościach, aby stać się bardziej żywym, połączonym i zielonym miejscem do życia.
Ten wstępny program obejmował publiczność na żywo i gościł Steve a Kraske (z lewej), felietonistę z Kansas City Star i Nicka Hainesa, gospodarza Tygodnia KCPT w Przeglądach i Lokalnego Show.
Teraz, dzięki telewizyjnej serii 12 programów, MARC i KCPT mają nadzieję na ponowne zjednoczenie społeczności regionalnej w celu dogłębnego przyjrzenia się nowym strategiom regionalnego wzrostu i rozwoju.
Techniki wizualizacji, ekspertyzy i narzędzia interaktywne będą analizować możliwe scenariusze dla przyszłości regionu i przyglądać się pracom i inicjatywom, które są obecnie realizowane, i które demonstrują zrównoważone zasady rozwoju społeczności.
Każdy odcinek będzie edukował społeczeństwo o konkretnym zestawie problemów, opcjach politycznych i sposobach, w jaki społeczności radzą sobie z tymi wyzwaniami; pomóc opinii publicznej przewidzieć, w jaki sposób można wprowadzić zmiany w naszym regionie; i angażować społeczność w bieżące projekty wdrożeniowe i podejmowanie decyzji.
Realizując te cele, Imagine KC będzie podnosić świadomość na temat problemów i pomysłów, które wspierają nowe, strategiczne możliwości rozwoju regionalnego.
Seria ma na celu podniesienie świadomości, zjednoczyć myślenie społeczności o tym, co jest potrzebne do stworzenia zrównoważonego regionu i zmotywować nas wszystkich do działania.
Zagadnienia przedstawione w transmisjach będą powiązane z jednym lub kilkoma etapami działania i wyróżnią organizacje i grupy społeczności aktywnie zaangażowane w realizację.
Udaj się na stronę Imagine KC, gdzie przedstawią pomysły na temat sposobów zaangażowania i zasobów.
Episode 1: Imagine KC Vibrant Communities przedstawia przykłady sukcesów społeczności na szczytach Lee s Kansas City w Kansas, a także prace prowadzone w całym regionie, takie jak nowa linia szybkiego transportu Troost MAX.
Obejrzyj cały odcinek poniżej.
American Society of Civil Engineers Hall Family Foundation Fundacja Opieki Zdrowotnej z Greater Kansas City Fundacja Fundacji Garney Family Land Land Institute (ULI) Kansas City AIA Kansas City Lafarge Ameryka Północna WNET.
Blueprint America
[przypisy: discektomia, kłykciny kończyste odbytu, meblokontakt ]

Powiązane tematy z artykułem: discektomia kłykciny kończyste odbytu meblokontakt