Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Mixed Use Part VI

2 lata ago

289 words

W przypadku naszej szóstej selekcji wcześniej wykorzystanych projektów wykorzystujących mieszankę, mamy świetne projekty z zeszłego roku.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! 8 House / BIG Świętując trzeci projekt z tym samym zespołem deweloperskim w dojrzewającej dzielnicy Orestad, budowa domu o powierzchni 61 000 m2 została już zakończona, umożliwiając rowerzystom drogę od ulicy aż do penthouse ów na 10.
piętrze.
obok tarasowych ogrodów, w których pierwsi mieszkańcy już się wprowadzili (czytaj więcej.) M + / HAHN Design M + to budynek położony na granicy rezonansowej / przestrzeni liminalnej, gdzie heterogeniczne elementy miejskie, takie jak super-luksusowe wieżowce mieszkalne, zniszczone, niskie budynki mieszkalne, domy przekształcone w biura, a biura, które podwajają się jako rezydencje, zderzają się i wchodzą w interakcje.
M + jest procesem odkrywania wciąż odnawiającej się możliwości relacyjnych w ramach tej liminalności (czytaj więcej.) Crystal Towers / Vivid Architekci Vivid Architekci z Południowej Afryki udostępnili nam swój projekt.
Crystal Towers ..
Inwestycja obejmuje 5-gwiazdkowy hotel, 90 luksusowych rezydencji, samodzielny budynek biurowy i 80-metrowy stalowy mostek podwieszany (czytaj dalej.) Biblioteka + restauracja + wielofunkcyjna przestrzeń / BOB361 Architekci Miejsce budowy znajduje się pomiędzy główną drogą miasta Dendermonde i zielony brzeg rzeki Dender.
Trzy miejskie strategie prowadzą do stworzenia nowego połączenia tych dwóch kontrastujących atmosfer (czytaj więcej.) International Coffee Plaza / Richard Meier + Partners Nowojorscy architekci Richard Meier & Partners ogłosili otwarcie nowej siedziby głównej firmy Neumann Kaffee Gruppe (NKG ), największej na świecie grupy świadczącej usługi w zakresie zielonej kawy, znajdującej się w HafenCity w Hamburgu.
Strona nowego budynku wpisuje się w inicjatywę przebudowy postindustrialnego portu w centrum biznesu, handlu i kultury (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: skr nasielsk, geomatyka kraków, nerwobol ]

Powiązane tematy z artykułem: geomatyka kraków nerwobol skr nasielsk