Skip to content

Nowoczesna architektura : „Minimalna złożoność” na wystawie TEX-FAB 2.0 i REPEAT

2 lata ago

401 words

Dzięki uprzejmości Vlada Tenu, który gościł w Gerald D.
Hines College of Architecture na Uniwersytecie w Houston, zwycięskie zgłoszenie Vlada Tenu do REPEAT: konkurs cyfrowej produkcji, Minimal Complexity, był punktem kulminacyjnym żywej wystawy TEX-FAB 2.0 i REPEAT.
Wydarzenie obejmowało wybitną grupę prelegentów ze środowiska akademickiego, zawodowego i fabrykacji, które odbyły się w dniach od 10 do 13 lutego.
Więcej zdjęć i najważniejszych wydarzeń po przerwie.
Rozpoczęty z wykładem inauguracyjnym w czwartek 10 lutego przez Branko Kolarevica, przewodniczącego zintegrowanego projektu na Uniwersytecie w Calgary, TEX-FAB 2.0 rozpoczął swoje drugie wydarzenie od wielkiego sukcesu.
Ponad 100 uczestników z USA, Meksyku i Wielkiej Brytanii wzięło udział w piątkowych cyklach wykładów i warsztatach weekendowych.
Zaproszeni prelegenci, którzy odnieśli znaczące sukcesy w tej dziedzinie, to L.
William Zahner, CEO i prezes, ZAHNER ., Patrick Hood-Daniel z BuildYourOwnCNC.com i dyrektorzy MetaLab, Joe Meppelink i Andrew Vrana.
Dzięki uprzejmości Vlada Tenu Warsztaty, które odbyły się w weekend jako dwudniowe wydarzenie prowadzone przez uznanych na arenie międzynarodowej instruktorów w zakresie modelowania parametrycznego, stworzyło solidną szansę dla uczestników, aby mogli być wystawieni na najwyższy poziom skoncentrowanego uczenia się.
Instruktorzy warsztatów TEX-FAB 2.0 włączyli Marc Fornes z theverymany: Scripted Design; Chris Lasch z Aranda / Lasch: Algorithmic Design; Gil Akos i Ronnie Parsons z trybu Studio: Parametric Design.
Dzięki uprzejmości Vlad Tenu na wystawie REPEAT była Minimal Complexity, autor: Vlad Tenu.
Prace zostały wybrane zwycięzcą konkursu REPEAT: digital manufacturing, zamówionego i wyprodukowanego w styczniu.
W konkursie wzięło udział 95 zespołów 1-4 projektantów z 19 stanów w USA, 18 krajach i 5 kontynentach.
Jury uznanych na arenie międzynarodowej naukowców i praktyków, w tym Patrik Schumacher, Marc Fornes, Chris Lasch, Lisa Iwamoto i Blair Satterfield dokonało przeglądu wszystkich zgłoszeń i powierzyło ich wybór w listopadzie 2010 r.
Dzięki uprzejmości Vlad Tenu TEX-FAB zlecono minimalną złożoność poprzez sponsorowanie REPEAT : Konkurs na cyfrową fabrykę i partner z Vlad Tenu jako konsultantami wykonawczymi do realizacji projektu, jak to się dzieje na wystawie podróżniczej REPEAT.
TEX-FAB jest organizacją non-profit utworzoną przez Brada Bell a, Kevina Patricka McClellana i Andrew Vrana jako działanie zbiorowe, które stara się łączyć rozbieżne interesy i możliwości, w celu wzmocnienia regionalnego dyskursu wokół cyfrowej fabrykacji i projektowania parametrycznego .
Dzięki uprzejmości Vlad Tenu
[przypisy: pimstal, tolucombi, meblokontakt ]

Powiązane tematy z artykułem: meblokontakt pimstal tolucombi