Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Kody szybkiego reagowania w Nowym Jorku

2 lata ago

278 words

Standardowym stało się sprawdzenie rynku akcji, zarezerwowanie lotu i znalezienie restauracji za pomocą naszych telefonów, ale aby zapoznać się z pozwoleniami na budowę.
Od dzisiaj burmistrz Bloomberg z Nowego Jorku ogłosił kod szybkiego reagowania, który umożliwi nowojorczykom skanowanie kodu kreskowego znajdującego się na pozwoleniach na budowę, aby uzyskać dostęp do informacji o konkretnym budynku lub budowie.
Podane informacje będą miały zatwierdzony zakres prac, tożsamość właściciela nieruchomości i wnioskodawcy, inne zatwierdzone projekty związane z tym pozwoleniem, skargi i naruszenia związane z lokalizacją .
wyjaśnił burmistrz w komunikacie prasowym.
Co sądzisz o tej nowej funkcji.
Więcej informacji o najnowszej aplikacji po przerwie.
Lora Kolodny udostępniła TechCrunch, ponieważ kod jest powiązany z mobilną wersją Systemu Informacji o Departamencie Budynków, przechodniów można zobaczyć postęp projektu, a także zarejestrować skargę dotyczącą hałasu, bezpieczeństwa lub innych problemów za pośrednictwem 311.
Do 2013 r.
Wszystkie pozwolenia w mieście będą miały takie kody.
– Zapewniamy nowojorczykom narzędzia, których potrzebują, aby dowiedzieć się o każdym projekcie budowlanym.
w sekundy,.
powiedział komisarz LiMandri.
Budowa jest niezbędna dla rozwoju tego miasta, ale kiedy ta praca wpływa na jakość naszego życia, mieszkańcy powinni być w stanie szybko dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny i jaka praca została zatwierdzona.
Skanując kod QR na zezwoleniu, nowojorczycy mogą łatwo poznać ważne szczegóły dotyczące prac budowlanych w ich sąsiedztwie oraz czy praca ta jest bezpieczna i zgodna z prawem.
Zachęcam wszystkich nowojorczyków do pobrania aplikacji QR i zeskanowania pozwolenia już dziś.
[więcej w: geomatyka kraków, mrówka myszków, tgs bytom ]

Powiązane tematy z artykułem: geomatyka kraków mrówka myszków tgs bytom