Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Przedszkola Część VI

2 lata ago

312 words

Cztery niesamowite przedszkola z Europy i jeden z Ameryki Południowej.
Sprawdź naszą szóstą ofertę wcześniej oferowanych przedszkoli po przerwie.
Monthey Kindergarden / Bonnard Woeffray Architectes Nowe przedszkole Monthey znajduje się w miejskim parku Cinquantoux i zastępuje dawną, przestarzałą willę.
Stworzony jako duży dom dla dzieci, obiekt przyjmuje niemal organiczny kształt, który łączy się z zalesionym parkiem i oferuje wiele przestrzeni wewnętrznych.
Podążając za tą samą logiką, jego skład objętości zwieńczony jest dachem złożonym z łagodnie nachylonych sekcji (czytaj dalej.) Przedszkole w Selo / Minimart Budynek nowego przedszkola znajduje się w wiosce Selo niedaleko Ajdovscina w Słowenii.
Nowo wybudowany obiekt znajduje się na istniejącym miejscu starego przedszkola i utrzymuje kontakt z sąsiednim budynkiem od strony północno-zachodniej (czytaj dalej.) El Porvenir Social Kindergarden / Giancarlo Mazzanti Projekt jest planowany jako adaptowalny system do najbardziej różnorodnych sytuacji, jak topograficzny i miejski.
WIĘCEJ NIŻ DWA PROJEKTY, KTÓRE PLANUJEMY JEST APLIKACYJNYM I POWTÓRNYM SYSTEMEM WIELU OPCJI (czytaj więcej.) Przedszkole Terenten / feld72 Przedszkole Terenten, zaprojektowane przez feld72, znajduje się w Terenten, górskiej wiosce w Val Pusteria w Południowym Tyrolu, Włochy .
Południowy Tyrol jest regionem granicznym, terytorium zdefiniowanym przez nakładanie się trzech kultur, wizualnie wyrażonym przez architekturę.
Dlatego ten nowy budynek działa jako pośrednik między tymi światami, zaczynając od kontekstu, ale go przekraczając (czytaj więcej.) Przedszkole Solrosen / Stein Halvorsen Sivilarkitekter Solrosen to skoncentrowana na centrum opieka dzienna, w której obiekty dostosowane do nauki są wysoko cenione, a pomysł opieki dziennej jako ośrodka stałego porzuconego dawno temu.
Różne bazy są niezależnymi strefami, z których każda ma określoną treść.
Suma stanowi różnorodność, w której dziecko jest kwestionowane na różne sposoby w ciągu dnia (czytaj więcej.)
[więcej w: nuzyca, mrówka myszków, discektomia ]

Powiązane tematy z artykułem: discektomia mrówka myszków nuzyca