Skip to content

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Public Facilities Część VI

2 lata ago

362 words

W przypadku szóstego wyboru obiektów użyteczności publicznej mamy pięć niesamowitych projektów z 2009 roku! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Newlands Community Centre / CCM Architects Ten projekt jest centrum społecznościowym dla mieszkańców zewnętrznej dzielnicy mieszkalnej Newlands w Wellington.
Witryna znajduje się na tyłach niewielkiego podmiejskiego centrum handlowego i bezpośrednio przylega do tawerny (jest ona faktycznie zbudowana na jednym z starych parkingów w tawernach).
CCM Architects otrzymało zlecenie, aby stworzyć projekt, który spełniłby aspiracje społeczności Newlands (przeczytaj więcej.) Centrum Aktywności Ekologicznej Slunakov / Projektil Architekti Slunakov.
Centrum Działań Ekologicznych miasta Ołomuńca zostało zaprojektowane w ramach projektu Slunakov, urządzenia do działań ekologicznych.
biocentrum edukacyjne ., które znajduje się na północny zachód od Ołomuńca, w dolinie rzeki Morawy.
Obiekty te mają być wykorzystywane do edukowania społeczeństwa o środowisku i jego procesach oraz do wspierania publicznej świadomości ekologicznej (czytaj więcej.) Centrum Interpretacji Przyrody Salburúa / QVE Arquitectos Trudnością projektu było znalezienie praw spójnych z ryzykownymi schemat budowy.
Sprawdziliśmy schemat, aby oszacować jego granice wymiarów, zbadać węzły, przeanalizować, jak osiągnąć wystarczającą sztywność, jak radzić sobie z osiągnięciem wymaganej ognioodporności i jak chronić najbardziej delikatne punkty przed deszczem, bez ofiarnych skórek .
który przekształciłby obraz budynku (czytaj więcej.) Centrum obywatelskie w portach St Germain en Laye / Atelier 9 + Philippe Harden Nowy projekt centrum administracyjnego kierował się dwoma głównymi pytaniami: zarządzaniem strumieniami i organizacją nowego system zarządzania dla odbioru.
Chcieliśmy odpowiedzieć na te obawy związane z użytkowaniem poprzez renowację, która oznacza zmianę bez uderzenia w estetyczną spójność budynku zaprojektowanego i zrealizowanego przez Brunet Saunier Architectes w 1995 r.
(Czytaj dalej.) Outdoor Chattanooga Center / Artech Outdoor Chattanooga to oddział Departamentu Parków i Rekreacji City of Chattanooga, którego celem jest promowanie wypoczynku na świeżym powietrzu jako charakterystycznego stylu życia miasta Chattanooga.
W celu ułatwienia rozwoju organizacji, miejsce w pobliżu rzeki Tennessee zostało wybrane dla jego centralnej lokalizacji do wielu miejskich udogodnień na świeżym powietrzu (czytaj dalej.)
[podobne: nuzyca, visus starachowice, kołdra z pierza ]

Powiązane tematy z artykułem: kołdra z pierza nuzyca visus starachowice