Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wystawa „Palladio at Work” w The Canadian Center for Architecture

2 lata ago

251 words

Dzięki uprzejmości London, RIBA British Architectural Library.
VIII / 11v Kanadyjskie Centrum Architektury (CCA) organizuje wystawę rysunków Palladia, dającą nowy wgląd w wykorzystanie rysunków jako narzędzia do rejestrowania, rozwijania i rozpowszechniania swoich pomysłów.
Kurator Guido Beltraminiego, we współpracy z Charlesem Hind, Palladio at Work będzie dostępny w galerii Octogonal muzeów od 3 marca do 22 maja 2011.
Więcej o wystawie i o Andrei Palladio po przerwie.
Wystawa będzie obejmować skoncentrowane badanie 15 rysunków późnego włoskiego mistrza renesansu ze zbiorów Royal Institute of British Architects i obejmuje jego wpływową książkę I Quattro Libri dell.
Architettura (1570.) Andrea Palladio I Quattro Libri dell.
Architettura s praca jest eksplorowana poprzez obszerne adnotacje w postaci różnorodnych materiałów referencyjnych, obrazów i tekstów.
Dzięki uprzejmości London, RIBA British Architectural Library, V / 2r Siłą rysunków przedstawionych w Palladio at Work jest ich badanie procesu architektonicznego.
Tylko trzy z prezentowanych projektów zostały zbudowane i pokazują zakres myśli za rysunkami, które powstały w celu osobistej inspiracji, przekonania klientów i publikacji.
Charakter pracy prezentowany jest ze współczesnej perspektywy i prezentuje ekscytujący nowy kontekst, dzięki któremu można analizować ten zbiór pracy.
Dzięki uprzejmości London, RIBA British Architectural Library, XI / 14r Wystawa została podzielona na trzy sekcje: Studiowanie Starożytnych Ruin, Pierwsze Pomysły na Papierze i Rysunki Badawcze, z których wszystkie przechwytują analizę Palladia, wstępne pomysły i rozwój jego pomysłów.
[hasła pokrewne: Bloczki nerwobolowe, płyty nerwobolowe, nerwobol ]

Powiązane tematy z artykułem: meblokontakt nerwobol tgs bytom