Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

2 lata ago

356 words

Pięć niesamowitych projektów wybranych spośród prawie 100 postów z zeszłego tygodnia.
Sprawdź zaznaczenie po przerwie.
Sztokholm Waterfront / White arkitekter ab Stockholm Waterfront leży w pobliżu głównego dworca kolejowego w Sztokholmie.
Strona ma najlepszą widoczność w Sztokholmie, z tysiącami pasażerów przejeżdżających każdego dnia.
jego położenie nad zatoką Riddarfjärden i bliskość ratusza w Sztokholmie sprawia, że jest to idealna lokalizacja (czytaj dalej.) Sunset Chapel / BNKR Arquitectura Naszą pierwszą prowizją religijną była kaplica ślubna pomyślana z okazji pierwszego dnia małżeństwa nowe życie.
Nasza druga komisja religijna miała diametralnie przeciwny cel: opłakiwać przemijanie bliskich.
To założenie było główną siłą napędową projektu, oba musiały być kompletnymi przeciwieństwami, były naturalnymi antagonistami (czytaj więcej.) Opera w Kantonie / Architekci Zaha Hadid Podobnie jak kamyki w strumieniu wygładzonym przez erozję, Opera w Kantonie siedzi w idealna harmonia z położeniem nad rzeką.
Opera znajduje się w samym sercu rozwoju kulturalnego Guangzhou.
Unikalny projekt z dwoma boulderami wzmacnia miasto, otwierając go na Rzekę Perłową, łącząc sąsiadujące budynki kulturowe z wieżami finansów międzynarodowych w nowym mieście Zhujiang w Guangzhou (czytaj dalej.) AD Classics: Miller House and Garden / Eero Saarinen Ukończony w 1957 roku dla przemysłowca i filantropa J.
Irwina Millera i jego rodziny w Columbus w stanie Indiana, Miller House and Garden uosabia w sobie maksymalny modernizm w średnim wieku.
Komponenty wykonane przez architekta Eero Saarinena ze stali i szkła są bardzo dobre, dowodząc, że jakość i wykorzystanie materiałów jest warte czasu (czytaj więcej.) Nowy kampus flagowy dla miasta Westminster College / schmidt hammer lassen architects Nowy flagowy kampus dla City of Westminster College autorstwa schmidt hammer lassen architects ma na celu wspieranie nowych sposobów nauczania i uczenia się.
Kolumna o powierzchni 24 000 m2, wygrana w konkursie w 2006 roku, zapewnia znacznie większe ilości otwartych przestrzeni edukacyjnych niż typowe uczelnie w Wielkiej Brytanii i posiada najnowocześniejsze udogodnienia zarówno dla studentów, jak i personelu (czytaj dalej.)
[więcej w: skr nasielsk, solpol meble, mrówka mrągowo ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka mrągowo skr nasielsk solpol meble