Skip to content

Architektura 21szego wieku : University of Pennsylvania School of Design 2011 Spring Lecture Series

2 lata ago

237 words

University of Pennsylvania School of Design szczyci się jedną z 10 najlepszych szkół architektonicznych w Stanach Zjednoczonych.
W tym miesiącu ich wiosenny cykl wykładów, coraz więcej, gości Qingyun Ma (M.Arch), dziekan USC School of Architecture.
To wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla publiczności, a PennDesign jest zarejestrowanym dostawcą programów kształcenia ustawicznego dla American Institute of Architects.
Qingyun Ma został nazwany jednym z 27 najbardziej wpływowych projektantów, którzy dziś mają wpływ na biznes.
Ma jest uważana za jedną z najbardziej ekscytujących współczesnych chińskich architektów, po raz pierwszy otrzymała międzynarodową uwagę jako koordynator Rem Koolhaas.
najpierw Harvard Project on Cities i kolejna książka, The Great Leap Forward.
Jego prace były wystawiane na całym świecie, zdobywając dla niego wyróżnienia, w tym nagrodę Design Vanguard z dziedziny Architectural Record, tytuł talentu do tworzenia nowych talentów w projekcie Phaidon oraz nowe określenie trendów w architekturze przez Fundację Euro-Asia.
Środa, 16 marca Qingyun Ma WIĘCEJ I WIĘCEJ.
2011 Spring Lecture Series 18:00.
19:30, Meyerson Hall, B3 Inne wydarzenia w tym miesiącu dla Działu Architektury: wtorek, 22 marca Urbanism II 18:00, Meyerson Dolna Galeria czwartek, 24 marca Armand Grüntuch i Almut Ernst, Grüntuch Ernst 18:30, Meyerson B3 poniedziałek, 28 marca Karim Rashid IPD, sponsorowany przez IPD Lecture Fund oraz Lisa Roberts i David Seltzer 18.00, Meyerson B1
[więcej w: visus starachowice, mrówka mrągowo, kołdra z pierza ]

Powiązane tematy z artykułem: kołdra z pierza mrówka mrągowo visus starachowice